Zdecentralizowane rozwiązania wentylacyjne firmy Airmaster ograniczają zużycie energii przez budynek do wentylacji. Wentylacja jest zapewniona tylko wtedy, gdy jest potrzebna. Zajmuje się tym inteligentne, automatyczne sterowanie. Nie marnuje się energii na niepotrzebną wentylację. Urządzenia wentylacyjne Airmaster to niezależne jednostki kontrolowane na żądanie, ale mogą również funkcjonować w sieci i mogą być zintegrowane z systemem BMS, na przykład za pomocą interfejsu API Airmaster. Jednostki wentylacyjne wykorzystują filtry, które zapewniają, że czyste powietrze dostaje się do pomieszczenia, i filtrują powietrze wyciągowe, aby chronić jednostkę wentylacyjną, a tym samym jej żywotność.

Całkowite zużycie energii elektrycznej przez jednostki Airmaster jest znacznie mniejsze niż w przypadku standardowego wyposażenia, co pozwala nam znacznie poprawić emisję CO2 i domyślnie zwiększyć klacyfikację energetyczną budynku.

Rozwiązania Airmaster gwarantują ogromną redukcję kosztów redakcji i kalkulacji projektu, co pozwala znacznie poprawić jego rentowność.

Unikamy:
    – obliczeń przewodów instalacji oraz izolacji,
    – wzmocniania stropów ze względu na wysoką masę agregatów chłodniczych,
     – konstrukcji tłumiących hałas, celem uniknięcia problemów z hałasem u sąsiadów,
    – bardzo prawdopodobne, że możemy uniknąć tworzenia transformatorów.

Nie potrzebujemy:
    – Central wentylacyjnych    
    – Kotłów    
    – Pomp    
    – Agregatów chłodniczych    
    – Sterowania    
    – Kanałów/rur


Więcej informacji:
Katalog >>